OCULARC 3020W TRACK LIGHT 5CCT CRI 90 (1357|H-3020W-CS-BK)
Shop This Collection
(No reviews yet) Write a Review
Finish: BLACK
Width: 5.00in
Height: 7.88in
Limited Quantity Available
X
AVAILABLE FOR PURCHASE:
YES
BULBS:
0.4583333333333333 WATT LED MODULE:0.4583333333333333 WATT LED MODULE:48
STYLE:
FUNCTIONAL
FAMILY:
OCULARC
VOLTAGE:
120 VAC