InvisiLED® Duet (1357|T24-DU2-05-B)
Shop This Collection
(No reviews yet) Write a Review
Finish: WHITE
Width: 0.38in
Height: 0.17in
Limited Quantity Available
X
AVAILABLE FOR PURCHASE:
YES
BULBS:
WATT LED MODULE:WATT LED MODULE:1
STYLE:
FUNCTIONAL
FAMILY:
INVISILED DUET
VOLTAGE:
24 VDC